BİLİŞİM ACADEMY®

2024 Akademik Takvim

22 Nisan

30 Ağustos

Siber Güvenlik Uzmanlığı Eğitimi

Online Eğitim

150 Saat

Seanslar: Pazartesi, Çarşamba, Cuma (20:00-23:00)

08 Mayıs

28 Haziran

Linux + Penetration Tester Eğitimi

Online Eğitim

60 Saat

Seanslar: Pazartesi, Çarşamba, Cuma

05 Temmuz

29 Temmuz

SOC L1 Eğitimi

Online Eğitim

30 Saat

Seanslar: Pazartesi, Çarşamba, Cuma

31 Temmuz

30 Ağustos

SOC L2 Eğitimi

Online Eğitim

40 Saat

Seanslar: Pazartesi, Çarşamba, Cuma

24 Haziran

31 Temmuz

CCNA Network Eğitimi

Online Eğitim

51 Saat

Seanslar: Pazartesi, Çarşamba, Cuma (20:00-23:00)

Sık Sorulan Sorular

Kurumumuz 2020 yılında Ankara Ostim Prestij Bloklarında ülkemizin bilim ve teknoloji geliştirme yetkinliğinin arttırılmasında sorumluluk üstlenen, özgün proje ve çözümler üreterek ülke ve bölge kalkınması için çalışan bir Akademi olmak hedefi ile yola çıkmıştır. Başlıca vermiş olduğumuz eğitimler; Siber Güvenlik Uzmanlığı, CEH (Beyaz Şapkalı Hacker), CCNA (Network), Linux Sistem Yöneticiliği, Uygulamalı Sızma Test Eğitimi, Adli Bilişim Uzmanlığı, KVKK Eğitimi, ISO 27001 Eğitimi'dir. Eğitimlerimiz yüz yüze, online olarak verilebilmektedir. Eğitimlerimiz ayrıca gelen talep doğrultusunda kurumsal firmalara da verilebilmektedir.

Web sayfamızdan ön kayıt yaptırabilirsiniz veya whatsapp iletişim hattı üzerinden eğitim danışmanlarımızla iletişime geçerek kayıt oluşturabilirsiniz.

Eğitim sonunda size birden fazla sertifika verilmektedir. Bunlardan ilki; yurtiçinde iş bulmanıza yardımcı olan, e-devlette görünür sertifikadır. Bir diğeri ise yurtdışında tanınırlığı olan uluslararası geçerliliğe sahip sertifikadır. Bu sertifikalar; kişinin bilgi ve uzmanlığını tanıyan ve doğrulayan kimlik bilgileridir. Hem kariyerde yükselmek hem de iş bulma sürecini kolay hale getirmektir.

Eğitimlerimiz uzaktan, yüz yüze olarak verilmektedir. Kurumsal eğitimlerimiz veya sizlerden gelen talep doğrultusunda yüz yüze eğitim de açılmaktadır.

Eğitim sonrasında Kariyer Danışmanlarımızla Kariyer Eğitimi verilmektedir ve iş mülakatları yapılmaktadır. Bunun yanında CV ve Linkedin profil oluşturma desteği de verilmektedir.