Bilişim Academy Eğitimler

Yenilenen teknolojik eğitimlerimiz ile kendini geliştir, geleceğini değiştirmek için yeni meslekler öğren. Geleceğini değiştirmek için, Kendine yatırım yap.

Feature 01

SİBER GÜVENLİK EĞİTİMİ


Bilgi güvenliği sertifkasyon ve siber güvenlik eğitim programlarımız siber güvenlik konusunda bilgi almak isteyen yöneticiler, bilişim sistemleri ile ilgili bilgisi olup siber güvenlik yönetim ve denetimi konularında bilgi edinmek isteyen kişiler, bilişim sistemleri, güvenlik uzmanı, destek ekipleri, çalışanları ve bu teknolojiler hakkında genel bilgi sahibi olan ile bu alana gönül vermiş herkes için tavsiye edilir.

Feature 02

BEYAZ ŞAPKALI HACKER (CEH)


Beyaz Şapkalı Hacker (CEH), bilişim suçları işleyen korsanların kullandıkları teknik ve yöntemleri bilen, korsanların eylemleri sırasında kullandıkları araçları ve yazılımları tanıyan, kısacası bilgisayar dünyasının kötü adamları ile aynı bilgi ve beceriye sahip, iyi niyetli güvenlik uzmanıdır.

Feature 03

NETWORK EĞİTİMİ


Eğitim, katılımcılara şirketlerin bilişim altyapısındaki cihaz, ürün, çözüm ve sistemleri tanımak ve yönetebilmek, altyapı ? ihtiyaçlarının analizini yapabilmek, kriz senaryolarına göre önlemler alıp iş sürekliliği sağlayabilmek için hazırlanmış bir programdır.

Feature 04

LİNUX SİSTEM YÖNETİCİLİĞİ


Linux sistemler sunduğu esnek, güvenli ve açık kaynak kod imkanlarıyla son yıllarda veri merkezlerinin en gözde işletim sistemleri haline gelmiştir. Bununla birlikte internet dünyasında ele geçirilen sunucuların büyük bir bölümünü Linux sistemlerden oluşmaktadır. Temel sebebi ise Linux’u her an güvenli düşünüp herhangi bir önlem alınmaması ve bilgi eksikliğidir.

Feature 05

UYGULAMALI SIZMA TESTİ EĞİTİMİ


Scripting For Pentester Eğitimi (Sızma Test Uzmanları için Pratik Programlama Eğitimi) sızma testleri konusunda uzmanlaşmak isteyen güvenlik uzmanlarına yönelik standart yazılımlara bağımlı kalmadan ihtiyaca yönelik betiklerin, yazılımların geliştirilebilmesini amaçlayan bir eğitimdir.

Feature 06

YAZILIMA GİRİŞ EĞİTİMİTemel Programlama ile uygulamalar yazabilecek, web uygulamaları geliştirebileceksiniz seviyeyeye gelebilmeniz mümkün. Dijital dünyanın temel taşı olan kodlamayı öğrenmeye adım atarak dijital dünyada ben de varım diyebilmek için Temel Programlamaya Giriş Eğitimi alabilirsiniz.

Feature 06

ADLİ BİLİŞİM EĞİTİMİAdli bilişim; suçluların bilgisayar ve bilişim teknolojileri kullanarak yapmış oldukları suçların, suçlunun şüpheli olduğu süreçten başlayarak olay yerinin analiz edilmesi, gerekli işlemler yapılarak verilerin toplanması, bu verilerin incelenmesi, varsa eğer suç ile ilgili gerekli ilişkilendirmeler yapılarak sonuçların düzenli bir raporlama neticesinde adli makamlara sunulmasına ve bilişim teknolojilerine ilişkin güvenliğin sağlanmasına kadar geniş bir perspektifi kapsamaktadır.

Feature 06

KVKK EĞİTİMİKişisel Verilerin Korunması eğitiminde, KVKK sonrası kurumların uyum sürecini, kişisel verilerin toplanması, kullanılması ve saklanması işlemlerinde nelere dikkat edilmesi gerektiğini ve ihlal olaylarının sonuçları incelenir. Eğitim içerisinde, çalışanların kalıcı öğrenmesine destek olacak, keyifli etkileşimler bulunur. Ayrıca ölçme&değerlendirme için; eğitimin sonunda, kurumların tercihen sunabileceği bir test de yer alır.

Neden Biz?

Yıllardır bilişim sektöründe çalışıyoruz. Sektördeki eğitim ihtiyacını gördük, bilişim eğitimlerine yeni bir bakış açısı kazandırmak ve sektörün ihtiyaç duyduğu personeli yetiştirmek için yola çıktık.

BİLİŞİM Sektörünün Kullandığı Güncel Teknolojileri Uygulamalı Bir Şekilde Veriyoruz.