BİLİŞİM ACADEMY

yeni kariyerinizde yanınızda

Alanında uzman ve sektör tecrübeli eğitmenlerimizle sadece eğitim süresince değil, eğitim sonrasında da yanınızdayız.

İletişime Geç

E-devlet Onaylı Sertifika

Uluslarası Geçerli ICCW Sertifika

hakkimizda sayfası görseli
arka fonu koyu olan bilişim academy logosu

Misyonumuz

BİLİŞİM ACADEMY®’nin misyonu, öğrencilerinin ihtiyaçlarını karşılamak ve onların bilgi teknolojileri alanındaki bilgi ve becerilerini geliştirmek üzere yüksek kalitede bilişim eğitimleri sunmaktır. Bilişim eğitimlerimiz, öğrencilerimizin iş hayatında ve kişisel gelişiminde başarılı olmalarına yardımcı olacak şekilde tasarlanmıştır. Her zaman sektördeki en yeni gelişmeleri takip ederek öğrencilerimize en iyi eğitimleri sunmayı hedefleriz.

Vizyonumuz

Vizyonumuz, öğrencilerimizin ihtiyaçlarına yönelik yüksek kalitede bilişim eğitimleri sunarak, sektöründe lider bir konum elde etmektir. Bu amaç doğrultusunda en iyi eğitimleri sunmayı ve öğrenme ihtiyaçlarını karşılamayı hedefleriz. Ayrıca, öğrencilerimizin memnuniyetini en üst seviyede tutarak, sektörde saygınlık kazanmayı amaçlarız.

birlikte mutlu çalışan insanlar

Belgelerimiz

Bilişim Academy Marka Tescil Belgesi
Bilişim Academy Eğitim Danışmanlık Sertifikası ISO-27001
Bilişim Academy Eğitim Danışmanlık Sertifikası ISO-10002

Sık Sorulan Sorular

Kurumumuz 2020 yılında Ankara Ostim Prestij Bloklarında ülkemizin bilim ve teknoloji geliştirme yetkinliğinin arttırılmasında sorumluluk üstlenen, özgün proje ve çözümler üreterek ülke ve bölge kalkınması için çalışan bir Akademi olmak hedefi ile yola çıkmıştır. Başlıca vermiş olduğumuz eğitimler; Siber Güvenlik Uzmanlığı, CEH (Beyaz Şapkalı Hacker), CCNA (Network), Linux Sistem Yöneticiliği, Uygulamalı Sızma Test Eğitimi, Adli Bilişim Uzmanlığı, KVKK Eğitimi, ISO 27001 Eğitimi'dir. Eğitimlerimiz yüz yüze, online olarak verilebilmektedir. Eğitimlerimiz ayrıca gelen talep doğrultusunda kurumsal firmalara da verilebilmektedir.

Web sayfamızdan ön kayıt yaptırabilirsiniz veya whatsapp iletişim hattı üzerinden eğitim danışmanlarımızla iletişime geçerek kayıt oluşturabilirsiniz.

Eğitim sonunda size birden fazla sertifika verilmektedir. Bunlardan ilki; yurtiçinde iş bulmanıza yardımcı olan, e-devlette görünür sertifikadır. Bir diğeri ise yurtdışında tanınırlığı olan uluslararası geçerliliğe sahip sertifikadır. Bu sertifikalar; kişinin bilgi ve uzmanlığını tanıyan ve doğrulayan kimlik bilgileridir. Hem kariyerde yükselmek hem de iş bulma sürecini kolay hale getirmektir.

Eğitimlerimiz uzaktan, yüz yüze olarak verilmektedir. Kurumsal eğitimlerimiz veya sizlerden gelen talep doğrultusunda yüz yüze eğitim de açılmaktadır.

Eğitim sonrasında Kariyer Danışmanlarımızla Kariyer Eğitimi verilmektedir ve iş mülakatları yapılmaktadır. Bunun yanında CV ve Linkedin profil oluşturma desteği de verilmektedir.