BİLİŞİM ACADEMY® Management

Ferudun Toy

Feridun TOY

CEO / Kıdemli Siber Güvenlik Uzmanı

Bilişim Academy kurucusu ve yönetim kurulu başkanıdır. Ankara Üniversitesi Adli Bilişim dalında yüksek lisans mezunudur. Gazi Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri bölümümde doktora çalışmalarına devam etmektedir. 20 yıldır bilişim ve siber güvenlik alanında çalışmış, sektör lideri kurum ve kuruluşlara danışmanlık yapmıştır. Bilişim Academy Bünyesinde Network ve Siber Güvenlik Eğitimileri vermektedir.

Seyfullah ALVER

CTO / Kıdemli Siber Güvenlik Uzmanı

Gazi Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği mezunudur. Yine Gazi Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünde yüksek lisansını tamamlamıştır. 15 yıldır aktif olarak IT ve siber güvenlik alanında çalışmakta, sektör lideri kurum ve kuruluşlara danışmanlık yapmaktadır. Bilişim Academy Bünyesinde Network ve Siber Güvenlik Eğitimileri vermektedir.

Seyfullah ALVER
Gönül AKYURT

Gönül AKYURT

Kurumsal İlişkiler Sorumlusu / Eğitim Kordinatörü

Hacettepe Üniversitesi mezunudur. 2 yıl boyunca MEB'de çözüm ortaklığında bulunmuştur. Devam eden 3 yıl içerisinde Ankara'da özel bir üniversitede yine çözüm ortaklığı yapmıştır. Son 3 yıldır Bilişim Academy bünyesinde Eğitim Koordinatörü ve Kurumsal İlişkiler Sorumlusu olarak çalışmaktadır.

Halil İNCİ

Yazılım Ekip Lideri

Bilişim Academy Yazılım takım lideridir. Hacettepe Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği mezunudur. 20 yıldır bilişim sektöründe çalışmış, sektör lideri kurum ve kuruluşlara danışmanlık yapmıştır.

Halil İNCİ
Zafer DÜNDAR

Zafer DÜNDAR

Eğitmen

Selçuk Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Yüksek Lisans mezunudur. 5 yıldır siber güvenlik alanında aktif olarak çalışmaktadır. Bilişim Academy bünyesinde eğitmenlik yapmaktadır.

Aytekin Yıldızhan

Machine Learning Engineer

İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü Bilgisayar Mühendisliği mezunudur. Gazi Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünde yüksek lisansını tamamlamıştır. Hacettepe Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünde doktora çalışmalarına devam etmektedir. 10 yıldır aktif olarak IT alanında çalışmakta, son 3 yıldır ise bilgisayarla görü ve yapay zeka konularında çalışmalarına devam etmektedir.

Aytekin Yıldızhan
Tarık Berke DEMİREL

Tarık Berke DEMİREL

Cyber Security Analist

Çok çeşitli alanlarda kendini geliştirmeye yatırım yapan hırslı bir siber güvenlik analistidir. Son bir yıldır siber güvenlik analizi konusunda çalışmaktadır. Bilişim Academy bünyesinde red team üyesi olarak çalışmaktadır ve bu konuda uygulamalar geliştirmektedir.

Elif KİŞİ

Cyber Security Analist

Kırıkkale Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği mezunudur. Son 3 yıldır bilişim ve siber güvenlik alanında aktif olarak çalışmaktadır. Bilişim Academy bünyesinde Red Team Takım Lideri olarak çalışmakta olup Pentester eğitimleri vermektedir.

Elif KİŞİ
Zehra SEZGİN

Zehra SEZGİN

Eğitim Danışmanı

Namık Kemal Üniversitesi mezunudur. 3 yıldır Bilişim Academy bünyesinde çeşitli görevlerde bulunmuştur. Son 2 yıldır eğitim danışmalığı yapmaktadır.

Belgin YILMAZ

Eğitim Danışmanı

Selçuk Üniversitesi mezunudur. 5 yıldır bilişim sektöründe eğitim danışmanlığı yapmaktadır. Son 3 yıldır Bilişim Academy'de siber güvenlik alanında eğitim danışmanlığı yapmaktadır.

Belgin YILMAZ
Senanur SALİÇ

Senanur SALİÇ

Sosyal Medya Yöneticisi

Gazi Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği mezunudur. 1 yıldır bilişim ve siber güvenlik alanında çalışmaktadır. Bilişim Academy Sosyal Medya hesaplarının yönetiminden sorumludur. Sosyal Medya paylaşımları içerik yöneticisidir.

Sık Sorulan Sorular

Kurumumuz 2020 yılında Ankara Ostim Prestij Bloklarında ülkemizin bilim ve teknoloji geliştirme yetkinliğinin arttırılmasında sorumluluk üstlenen, özgün proje ve çözümler üreterek ülke ve bölge kalkınması için çalışan bir Akademi olmak hedefi ile yola çıkmıştır. Başlıca vermiş olduğumuz eğitimler; Siber Güvenlik Uzmanlığı, CEH (Beyaz Şapkalı Hacker), CCNA (Network), Linux Sistem Yöneticiliği, Uygulamalı Sızma Test Eğitimi, Adli Bilişim Uzmanlığı, KVKK Eğitimi, ISO 27001 Eğitimi'dir. Eğitimlerimiz yüz yüze, online olarak verilebilmektedir. Eğitimlerimiz ayrıca gelen talep doğrultusunda kurumsal firmalara da verilebilmektedir.

Web sayfamızdan ön kayıt yaptırabilirsiniz veya whatsapp iletişim hattı üzerinden eğitim danışmanlarımızla iletişime geçerek kayıt oluşturabilirsiniz.

Eğitim sonunda size birden fazla sertifika verilmektedir. Bunlardan ilki; yurtiçinde iş bulmanıza yardımcı olan, e-devlette görünür sertifikadır. Bir diğeri ise yurtdışında tanınırlığı olan uluslararası geçerliliğe sahip sertifikadır. Bu sertifikalar; kişinin bilgi ve uzmanlığını tanıyan ve doğrulayan kimlik bilgileridir. Hem kariyerde yükselmek hem de iş bulma sürecini kolay hale getirmektir.

Eğitimlerimiz uzaktan, yüz yüze olarak verilmektedir. Kurumsal eğitimlerimiz veya sizlerden gelen talep doğrultusunda yüz yüze eğitim de açılmaktadır.

Eğitim sonrasında Kariyer Danışmanlarımızla Kariyer Eğitimi verilmektedir ve iş mülakatları yapılmaktadır. Bunun yanında CV ve Linkedin profil oluşturma desteği de verilmektedir.